Kontakta oss
Bland våra tjänster finner du elinstallation, elservice, elarbeten, larm och mycket mer. Välkommen till Elektroarmatur i Gnosjö!
8
page-template-default,page,page-id-8,bridge-core-3.0.5,qi-blocks-1.2.7,qodef-gutenberg--no-touch,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-30.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-2336

Kontakta oss

Elektroarmatur AB
Freijgatan 1
335 31 Gnosjö
Växel: 0370 – 990 30

Mathias Åkerlund
VD. Projektering / Kalkyl
0370 – 990 31
mathias@elektroarmatur.se

Martin Tullander
Elektriker
0370 – 30 75 90
martin@elektroarmatur.se

Ulf Bäckrud
Elektriker
0370 – 990 37
ulf@elektroarmatur.se

Tommy Johansson
Elektriker
0370 – 30 75 95
tommy@elektroarmatur.se

Marina Petersson
Butik / Ekonomi
0370 – 30 75 96
marina@elektroarmatur.se

Eva Ternvall
Elektriker / Larmtekniker
0370 – 30 75 92
eva@elektroarmatur.se

Billy Freijd
Elektriker / Service
0370 – 990 35
billy@elektroarmatur.se

Fredrik Hagelin
Elektriker
0370 – 990 38
fredrik@elektroarmatur.se

Jonas Carlström
Elektriker
0370 – 30 26 62
jonas@elektroarmatur.se

Philip Osgood
1-årsmontör
0370 – 990 33
philip@elektroarmatur.se

Lars Midholt
Butik / Vitvaror
0370 – 30 75 91
lars@elektroarmatur.se

Oliver Sneath
Elektriker – Larmtekniker
0370 – 990 34
oliver@elektroarmatur.se

Daniel Björklund
Elektriker
0370 – 30 75 93
daniel@elektroarmatur.se

Per Jonsson
Elektriker
0370 – 30 75 94
per@elektroarmatur.se